Özel Okullar Listesi

Fatih İlçesi Özel Okulları


Fatih Okulları
Tel: 0212 417 64 64
Tel: 0212 417 64 71


ÖZEL GOP OKULLARI
FATİH

Fatih ilçesideki artmış olan eğitim- öğretim ihtiyacını gidermek, Fatih özel okul talebini karşılamak ve öğrencilerimizi ülkeye, topluma faydalı bireyler olarak yetiştirmek amacıyla açılan Gop Okulları,  Fatih ilçesi ve civarındaki öğrencilere kapılarını ilk kurulduğu günden itibaren açmaktadır. Gop Özel Okulları, Fatih ilçesindeki öğrencilerin anaokulundan üniversiteye kadar kaliteli eğitim vermesi ve merkezi bir konumda olması sebebiyle tercih ettiği, eğitim sektöründeki öncü çalışmaları ile dikkat çekmektedir. Tramvay güzargahı üzerinde bulunan okulumuz öğrencileri ulaşım kolaylığı sebebi ile yollarda geçireceği süreden tasarruf ederken, bu süreyi başarıya giden yolda okulumuzun kendilerine sundukları imkanlar ile taçlandırmaktadır. Gop Özel Okulları, Fatih bögesine Servis imkanı da sunarken, eğitimdeki tek amacı öğrencilerine mutlak başarı sağlatmaktır.

Anaokulu-Anasınıfı
Eğitim seviyesinin her geçen gün arttığı toplumumuzda anaokullarının önemi de artmaktadır. Anne-babalar çocuklarının daha iyi bir geleceğe sahip olmasına önem vermektedir. Bu anlamda anaokullarımızda çocukların hayal dünyalarını harekete geçirecek, onların ilgi ve beceri alanlarına yönelik eğitimler uzman kadromuz tarafından verilmektedir. Türkçe,Matematik,Fen Bilgisi gibi temel derslerin yanında haftada 10 saat İngilizce, buz pateni, modern dans, robotik kodlama gibi uygulamalar da yapılmaktadır.

İlkokul
Okul hayatına başlayan öğrencilerimize alanında uzman eğitim kadromuz ve rehber öğretmenleriyle en profesyonel bir şekilde eğitim verilmektedir. Öğrenciler ilgi ve becerileri doğrultusunda ilerleme imkanı bulabilir.Sosyal becerilerini drama, spor gibi etkinliklerle geliştirirken aynı zamanda sosyalleşme imkanı bulabilirler.
 
Ortaokul
Hayatlarının beklide ilk önemli sınavına hazırlanma sürecinde olacakları ortaokul döneminde uzman eğitim kadromuz ve rehber öğretenlerimiz her anlamda öğrencilerimize destek olmaktadır. Bu önemli dönemde hafta içi ve hafta sonu olmak üzere toplam 16 saat etüt verilmektedir. Bu dönemde öğrencileri geleceğe hazırlanırken  birçok etkinlik ve sosyal faaliyetlerle de desteklenmektedirler.

Lise
Öğrencilerin ihtiyacı olan tüm eğitim ve desteği veren lisemiz bulunduğu çevrede en iyi ve en güveli liselerden biridir. Öğrencilerimize uzman kadromuz tarafından en iyi eğitim sağlanırken aynı zamanda öğrencilerimizin takibi; okul yönetimi, rehberlik ve psikolojik danışma servisi uzmanları, ölçme ve değerlendirme servisi yetkilileri ve öğretmenlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Lise Bölümlerimiz
Anadolu Lisesi
Sağlık Meslek Lisesi

- Hemşire Yardımcılığı
- Sağlık Bakım Teknisyenliği
Ücretsiz Mimari Teknik Lisesi
- İç Mekan Teknik Ressamlığı
- Mimari Yapı Teknik Ressamlığı
Ücretsiz Endüstriyel Tasarım Lisesi
- Tasarım Teknolojileri