Özel Okullar Listesi

Eyüp Özel Okulları


Eyüpsultan Okulları
Tel: 0212 417 64 64
Tel: 0212 417 64 71


ÖZEL GOP OKULLARI
EYÜPSULTAN

Gaziosmanpaşa Özel Okulları ,Eyüpsultan ve civarı semtlerden öğrencilere kapılarını aralamaktadır. Kolejimiz, Eyüp ilçesinden gelen öğrencilerimize kaliteli bir eğitim vermek ve devamında yol alacaklari egitim ve hayatlarında önde olma fırsatı vermektedir. Eyüpsultan’lı gençlere kaliteli ve kariyer sahibi olacakları bir gelecek sunmaktadır. Eyüpsultan’a, Okulumuzdan servis hizmeti olup, tramvay hattı ile de kolay bir ulaşım imkanı vardır. Gop Özel Okulları, Eyüpsultanlı gençleri hayata yerleştirmede bölgenin tek adresi olma özelliğini korumaya devam ediyor.

Anaokulu-Anasınıfı
Eğitim seviyesinin her geçen gün arttığı toplumumuzda anaokullarının önemi de artmaktadır. Anne-babalar çocuklarının daha iyi bir geleceğe sahip olmasına önem vermektedir. Bu anlamda anaokullarımızda çocukların hayal dünyalarını harekete geçirecek, onların ilgi ve beceri alanlarına yönelik eğitimler uzman kadromuz tarafından verilmektedir. Türkçe,Matematik,Fen Bilgisi gibi temel derslerin yanında haftada 10 saat İngilizce, buz pateni, modern dans, robotik kodlama gibi uygulamalar da yapılmaktadır.

İlkokul
Okul hayatına başlayan öğrencilerimize alanında uzman eğitim kadromuz ve rehber öğretmenleriyle en profesyonel bir şekilde eğitim verilmektedir. Öğrenciler ilgi ve becerileri doğrultusunda ilerleme imkanı bulabilir.Sosyal becerilerini drama, spor gibi etkinliklerle geliştirirken aynı zamanda sosyalleşme imkanı bulabilirler.
 
Ortaokul
Hayatlarının beklide ilk önemli sınavına hazırlanma sürecinde olacakları ortaokul döneminde uzman eğitim kadromuz ve rehber öğretenlerimiz her anlamda öğrencilerimize destek olmaktadır. Bu önemli dönemde hafta içi ve hafta sonu olmak üzere toplam 16 saat etüt verilmektedir. Bu dönemde öğrencileri geleceğe hazırlanırken  birçok etkinlik ve sosyal faaliyetlerle de desteklenmektedirler.

Lise
Öğrencilerin ihtiyacı olan tüm eğitim ve desteği veren lisemiz bulunduğu çevrede en iyi ve en güveli liselerden biridir. Öğrencilerimize uzman kadromuz tarafından en iyi eğitim sağlanırken aynı zamanda öğrencilerimizin takibi; okul yönetimi, rehberlik ve psikolojik danışma servisi uzmanları, ölçme ve değerlendirme servisi yetkilileri ve öğretmenlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Lise Bölümlerimiz
Anadolu Lisesi
Sağlık Meslek Lisesi

- Hemşire Yardımcılığı
- Sağlık Bakım Teknisyenliği
Ücretsiz Mimari Teknik Lisesi
- İç Mekan Teknik Ressamlığı
- Mimari Yapı Teknik Ressamlığı
Ücretsiz Endüstriyel Tasarım Lisesi
- Tasarım Teknolojileri