Özel Okullar Listesi

Bayrampaşa Özel Okulları


Bayrampaşa Okulları
Tel: 0212 417 64 64
Tel: 0212 417 64 71


ÖZEL GOP OKULLARI
BAYRAMPAŞA

İstanbul’un en fazla nüfusa sahip ilçelerinden biri olan Bayrampaşa özel okulların sayısı oldukça fazladır. Gaziosmanpaşa Okulları bünyesinde Anaokulundan Liseye kadar birden fazla özel okul barındırmaktadır. Kolejimiz, bulunduğu konum ve tramvay yolu üzerinde olmasından dolayı sadece Gaziosmanpaşa değil aynı zamanda Bayrampaşa ve çevre ilçelerden de veli ve öğrencilerin tercih sebebi olmuştur. Bayrampaşa’ya okulumuzdan servis hizmeti olup, T4 tramvay hattı ile de doğrudan ulaşım imkanı vardır. Değerli Eğitim Kadrosu ve rehberlik hizmeti ile bizi tercih ederek Bayrampaşalı öğrencilerimizin geleceğini garanti altına alın.

Anaokulu-Anasınıfı

Eğitim seviyesinin her geçen gün arttığı toplumumuzda anaokullarının önemi de artmaktadır. Anne-babalar çocuklarının daha iyi bir geleceğe sahip olmasına önem vermektedir. Bu anlamda anaokullarımızda çocukların hayal dünyalarını harekete geçirecek, onların ilgi ve beceri alanlarına yönelik eğitimler uzman kadromuz tarafından verilmektedir. Türkçe,Matematik,Fen Bilgisi gibi temel derslerin yanında haftada 10 saat İngilizce, buz pateni, modern dans, robotik kodlama gibi uygulamalar da yapılmaktadır.

İlkokul
Okul hayatına başlayan öğrencilerimize alanında uzman eğitim kadromuz ve rehber öğretmenleriyle en profesyonel bir şekilde eğitim verilmektedir. Öğrenciler ilgi ve becerileri doğrultusunda ilerleme imkanı bulabilir.Sosyal becerilerini drama, spor gibi etkinliklerle geliştirirken aynı zamanda sosyalleşme imkanı bulabilirler.
 
Ortaokul
Hayatlarının beklide ilk önemli sınavına hazırlanma sürecinde olacakları ortaokul döneminde uzman eğitim kadromuz ve rehber öğretenlerimiz her anlamda öğrencilerimize destek olmaktadır. Bu önemli dönemde hafta içi ve hafta sonu olmak üzere toplam 16 saat etüt verilmektedir. Bu dönemde öğrencileri geleceğe hazırlanırken  birçok etkinlik ve sosyal faaliyetlerle de desteklenmektedirler.

Lise

Öğrencilerin ihtiyacı olan tüm eğitim ve desteği veren lisemiz bulunduğu çevrede en iyi ve en güveli liselerden biridir. Öğrencilerimize uzman kadromuz tarafından en iyi eğitim sağlanırken aynı zamanda öğrencilerimizin takibi; okul yönetimi, rehberlik ve psikolojik danışma servisi uzmanları, ölçme ve değerlendirme servisi yetkilileri ve öğretmenlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Lise Bölümlerimiz

Anadolu Lisesi
Sağlık Meslek Lisesi

- Hemşire Yardımcılığı
- Sağlık Bakım Teknisyenliği
Ücretsiz Mimari Teknik Lisesi
- İç Mekan Teknik Ressamlığı
- Mimari Yapı Teknik Ressamlığı
Ücretsiz Endüstriyel Tasarım Lisesi
- Tasarım Teknolojileri